...

Rozmowa kwalifikacyjna i Autoprezentacja – zasady najlepszej Autoprezentacji na rozmowie kwalifikacyjnej

by unlimited-career

on

Report

Category:

Career

Download: 0

Comment: 0

2,898

views

Comments

Description

http://www.RozmowaKwalifikacyjna.com.pl - Rozmowa kwalifikacyjna i autoprezentacja – zasady najlepszych odpowiedzi na trudne pytania na rozmowie kwalifikacyjnej.
Download Rozmowa kwalifikacyjna i Autoprezentacja – zasady najlepszej Autoprezentacji na rozmowie kwalifikacyjnej

Transcript

 • 1. Rozmowa Kwalifikacyjna & Autoprezentacja – Zwycięskie Strategie Rozmowa kwalifikacyjna & Autoprezentacja – 7 czynników skutecznej Autoprezentacji na Rozmowie kwalifikacyjnej. Przemysław Walter © 2010
 • 2. Rozmowa Kwalifikacyjna & Autoprezentacja – Skuteczny Paradygmat Jeśli obejrzałeś specjalne szkolenie video: Rozmowa Kwalifikacyjna & Autoprzentacja – Cała prawda dostępne na stronie www.RozmowaKwalifikacyjna.com.pl to już doskonale wiesz, że:  Na rynku pracy jesteś Aktywem, które firma zamierza nabyć;  Praca o którą się starasz i wynagrodzenie które możesz negocjować zależy od Twoich umiejętności rozwiązywania aktualnych/przyszłych problemów firmy i Twoich umiejętności zwiększania jej wartości na rynku;  Oczekiwaniem każdego pracodawcy jest osiąganie zysku za płacone Tobie wynagrodzenie.
 • 3. Rozmowa Kwalifikacyjna & Autoprezentacja – Skuteczny Paradygmat Jeśli obejrzałeś specjalne szkolenie video: Rozmowa Kwalifikacyjna & Autoprzentacja – Cała prawda dostępne na stronie www.RozmowaKwalifikacyjna.com.pl to już doskonale wiesz, że:  Rozmowa kwalifikacyjna to Rozmowa handlowa, której celem jest umiejętne pokazanie przez Ciebie, że znasz aktualne/przyszłe problemy firmy i potrafisz zwiększyć jej wartość na rynku.
 • 4. 7 czynników skutecznej autoprezentacji 7 czynników skutecznej autoprezentacji to:  Cechy;  Zalety;  Korzyści;  Wartości;  Zasady dla wartości;  Potrzeby;  Zasady dla potrzeb.
 • 5. 7 czynników skutecznej autoprezentacji Pierwszą, najważniejszą rzeczą, którą powinieneś zrobić zanim udasz się na rozmowę kwalifikacyjną jest gruntowne przeanalizowanie – przeskanowanie ogłoszenia o pracę w poszukiwaniu 7 czynników skutecznej autoprezentacji.
 • 6. Skanowanie ogłoszenia o pracę – Case Study konsultant /-ka Obowiązki:  Rekrutacja i selekcja kandydatów na pracowników tymczasowych;  Przygotowanie harmonogramów pracy w oparciu o zapotrzebowanie klienta;  Budowanie i utrzymanie partnerskich relacji z klientem i pracownikami tymczasowymi;  Działania administracyjne związane z zatrudnieniem tymczasowym. Wymagania:  Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych;  Bardzo dobre umiejętności personalne; umiejętność dobrej organizacji pracy;  Proaktywność, odpowiedzialność;  Wykształcenie wyższe;
 • 7. Skanowanie ogłoszenia o pracę Wykorzystanie techniki skanowania ogłoszenia o pracę pozwala na pierwszą analizę obecnych / przyszłych problemów i potrzeb pracodawcy i przygotowanie właściwych odpowiedzi na rozmowie kwalifikacyjnej.
 • 8. Skanowanie ogłoszenia o pracę Jak myślisz ile pytań zada Tobie pracodawca na rozmowie kwalifikacyjnej?
 • 9. Rozmowa kwalifikacyjna & Autoprezentacja – Odpowiedzi na pytania W każdej odpowiedzi udzielanej na rozmowie kwalifikacyjnej musisz być świadomy 7 czynników skutecznej autoprezentacji i musisz odpowiadać uwzględniając cechy, zalety, korzyści, wartości, zasady dla wartości, potrzeby i zasady dla potrzeb, których oczekuje pracodawca.
 • 10. Rozmowa kwalifikacyjna & Autoprezentacja – Odpowiedzi na pytania Musisz odpowiadać podając przykłady, które korespondować będą z cechami, zaletami, korzyściami, wartościami, zasadami dla wartości, potrzebami i zasadami dla potrzeb, których oczekuje pracodawca.
 • 11. Rozmowa kwalifikacyjna & Autoprezentacja – Odpowiedzi na pytania Ile to za dużo? Czy zawsze trzeba udzielać odpowiedzi, które zawierają cechy, zalety, korzyści wartości, zasady dla wartości, potrzeby i zasady dla potrzeb, których oczekuje Pracodawca?
 • 12. Rozmowa kwalifikacyjna & Autoprezentacja – Odpowiedzi na pytania Dodatkowe zaawansowane techniki, dzięki którym można z łatwością uzyskać informacje na temat korzyści i zasad dla wartości i zasad dla potrzeb, których oczekuje pracodawca poznasz na: www.RozmowaKwalifikacyjna.com.pl
 • 13. Jeśli i Ty …  Chcesz dowiesz się jak robić dobre pierwsze wrażenie i sprawić, by od pierwszych sekund rekruter polubił Ciebie i zachował efekt aureoli do końca rozmowy kwalifikacyjnej;  Chcesz nauczyć się rozpoznawać strategię podejmowania decyzji rekrutera i wykorzystywać tą procesową wiedzę, by skuteczniej odpowiadać na pytania i zaprezentować swoje dopasowanie do profilu kompetencyjnego;  Chcesz opanować umiejętność świadomego wykorzystania mowy ciała do wzmacniania, akcentowania i uwiarygodniania swojej prezentacji; Rozmowa Kwalifikacyjna & Autoprezentacja – Zwycięskie Strategie
 • 14. Jeśli i Ty …  Chcesz opanować zaawansowane umiejętności rozpoznawania „osobowości języka” rekrutera, dzięki którym masz pewność, że Twoja prezentacja jest dla niego atrakcyjna, merytoryczna i zrozumiała;  Chcesz nauczyć się świadomego i skutecznego wykorzystywania ukrytych reguł psychologicznych do budowania i wzmacniania swojej wiarygodności i pozycji eksperta;  Chcesz opanować sztukę profesjonalnego podtrzymywania kontaktu o której zapomina 99% kandydatów o pracę. Rozmowa Kwalifikacyjna & Autoprezentacja – Zwycięskie Strategie
 • 15. Wejdź na www.RozmowaKwalifikacyjna.com.pl i zapisz się na szkolenie Rozmowa Kwalifikacyjna & Autoprezentacja – Zwycięskie Strategie które zrewolucjonizuje doradztwo zawodowe i metody autoprezentacji na rynku pracy. Rozmowa Kwalifikacyjna & Autoprezentacja – Zwycięskie Strategie
 • Fly UP