...

Najnowsze elektroniczne gadżety z targów CES 2012

by multi-blogpl

on

Report

Download: 0

Comment: 0

5,277

views

Comments

Description

Przegląd gadżetów, które zobaczymy na targach elektroniki CES 2012 w Las Vegas, uzupełniony o fotki dziewczyn, które można tam spotkać.
Download Najnowsze elektroniczne gadżety z targów CES 2012

Transcript

 • 1. Co nowego zobaczymyna targach elektronikiw Las Vegas?
 • 2. Gigantyczne telewizory 3DTakie jak ten 84-calowy LG o rozdzielczości 4K (3840x2160 pikseli).Co prawda filmów do oglądania na nim jeszcze długo nie będzie, alekto nie chciałby mieć takiej zabawki w swoim domu?
 • 3. DuŜe telewizory OLEDTo znów LG, tym razem w rozmiarze tylko 55 cali, ale to pierwszypełnowymiarowy telewizor OLED na świecie. Technologia oparta naorganicznych diodach zapewnia kolory, jakich dotąd nie było w TV.
 • 4. Nowy PlayStation Nazywa się Vita, ma dotykowy ekran, łączność 3G i dwa analogowe wejścia, umoŜliwiające podłączenie joysticków. Na rynku od lutego, cena ok.250 dolarów (800 zł). Czy poradzi sobie z konkurencją coraz lepszych w te gierki smarfonów?
 • 5. Głośniki outdooroweTakie urządzenia, jak AirGo firmy Russosound mają za zadanie wyrzucić nas zdomu razem z naszą kolekcją muzyki. Ten 12-calowy głośnik wyposaŜony włączność wi-fi jest odporny na kaŜdą pogodę, dzięki czemu moŜemy urządzićimprezę w dowolnym miejscu naszej planety, mają do dyspozycji tylko jego iiPoda Touch lub innego Maca albo PC-ta obsługującego iTunes. Cena ok.400dolarów (1400 zł) na razie szokuje, ale taki jest koszt braku konkurencji.
 • 6. Samochodowe wyświetlacze HD Rynek samochodowy jest jednym z ostatnich, na którym urządzenia HD są wciąŜ traktowane jako nowość. Ale i to musi się zmienić: Sony i Panasonic juŜ pracują nad monitorami Full HD do samochodów rodzinnych, takich jak widoczna na zdjęciu Honda Odyssey. MoŜe juŜ w 2012 roku odtwarzacze Blu-ray wejdą na stałe do seryjnego wyposaŜenia aut?
 • 7. Przenośne anteny satelitarne na Euro 2012Jak pogodzić urlop z Euro 2012 i Olimpiadą wLondynie? Firma Dish Network proponuje fanomsportu, kempingu i karawaningu prosterozwiązanie: Tailgater Portable HDTV SystemwaŜy zaledwie 4 kilogramy, ma kształtniewielkiej paczki i kosztuje jedyne 500dolarów. Za to umoŜliwia odbiór programówsatelitarnych niemal w kaŜdych warunkach.
 • 8. Torba z muzyką i głośnikamiTo kolejna propozycja na imprezę w plenerze. Nazywa sięBag of Rhytm, jest wykonana z naturalnego drewna ibawełny, ma stację dokującą do iPoda lub iPhona orazdwa 4-calowe głośniki. Cena 300 dolarów (ok.1000 zł), wsprzedaŜy ma pojawić się w I kwartale 2012.
 • 9. Bezprzewodowe dyski z „chmurką”Przenośne urządzenia wymagają przenośnych dysków, takich jak HyperDrive CloudFTP. Ten wyprodukowany przez firmę Sanho gadŜet mieści się w kieszeni, a dziękiwi-fi moŜe zaopatrywać w muzykę, zdjęcia i filmy nasze smartfony i tablety wdowolnym miejscu. Złącze USB umoŜliwia „zrzucenie” na niego takŜe video zkamery, a łączność z serwisami „cloud storage”, takimi jak Dropbox, iCloud czyBox.net umoŜliwia przechowywanie naszych cyfrowych zasobów w „chmurzedanych”, bez obciąŜania podręcznej pamięci. Cena 70 dolarów (250 zł).
 • 10. Kinect równieŜ do pecetówKontroler Kinect doXboxów 360 został wub. roku wpisany doKsięgi RekordówGuinessa jakonajszybciejsprzedające sięurządzenieelektroniczne naświecie – 8 milionówsztuk w 60 dni. Nicdziwnego, ŜeMicrosoft chce terazwypuścić na rynek Jednak Microsoftwersję urządzenia, wystąpi na CES 2012 poktórą moŜna raz ostatni. Nie chcepodłączyć do uzaleŜniać premierdomowych swoich nowości odkomputerów. terminów targów,Przewidywana cena podobnie jak jegoto 150 dolarów. wielki konkurent….
 • 11. … czyli Apple…… który konsekwentnie nie bierze udziału w CES. Co nie znaczy, Ŝe się o nim tamnie mówi. W 2012 roku spodziewane są co najmniej 3 nowości Apple. Pierwsza toiPad 3 z 9,7-calowym ekranem o rozdzielczości 2048 na 1536 pikseli, czylidwukrotnie lepszej, niŜ w „dwójce”. Prawdopodobna data premierymarzec/kwiecień. Druga to iPhone 5, z większym ekranem, spodziewany w czerwculub lipcu. Trzecia to sterowane głosem telewizory Apple o przekątnej ekranu 32 i 37cali. MoŜe być jeszcze czwarta niespodzianka: iPad mini z ekranem 7,85 cala.
Fly UP