System is processing data
Please download to view
...

Shockshop pl - Twój pomysł na prezent!

by shockshoppl

on

Report

Category:

Documents

Download: 0

Comment: 0

213

views

Comments

Description

Mamy przyjemność zaprezentować Wam ofertę designerskich i przydatnych gadżetów od izraleskich projektantów ze studia Monkey Business i Peleg Design. *Jesteśmy jedynym w Polsce importerem obu marek.
Download Shockshop pl - Twój pomysł na prezent!

Transcript

 • www.shockshop.pl
 • niezapomniane upominki
 • coffee break 109 ,- Cukiernica Coffee Break Ceramiczna cukiernica w kształcie filiżanki skła- dająca się z dwóch części zaprojektowana przez duet izraelskich projektantów ze studia Amidov. Cukiernica jest przeznaczona do serwowania różnych rodzajów cukru: białego, trzcinowego, cukru w kostkach i saszetkach. Produkt polecany na prezent. cena: sprawdź na www:
 • cucumbo 59 ,- Spiralna krajarka Cucumbo Monkey Business Spiralna krajarka Cucumbo do dekorowania potraw umila gotowanie i spożywanie posiłków. Idealna do ogórków i cukinii, które za jej pomocą w łatwy sposób zamienisz w efektowną spiralę. Krajarka jest wytrzymała, bezpieczna w użyciu i łatwa do utrzymania w czystości. Gadżet do kuchni zaprojektowany przez Avichai Tadmora. Cucumbo to ciekawy pomysł na praktyczny upominek! cena: sprawdź na www: Produkt dostępny w kolorze zielonym
 • domino 119 ,- Świecznik Domino White PELEG DESIGN Zabawny świecznik w kształcie klocka domino zaprojektowany przez cenione studio Peleg De- sign. Świecznik przeznaczony na 8 sztuk świec – podgrzewaczy (komplet świeczek w zestawie). Gadżet pasuje do nowoczesnych kuchni, salo- nów i sypialni. Świecznik jest wykonany z metalu. cena: sprawdź na www: Produkt dostępny w kolorze czarnym i białym
 • himalaya 109 ,- Pojemniki na przyprawy Himalaya zaprojektowa- ne przez studio Peleg Design. Zestaw 4 szklanych pojemników na przyprawy z plastikowymi przykrywkami w kształcie gór. Everest designu i stylu w każdej kuchni! Komplet składa się z 2 dużych i 2 mniejszych zbiorniczków dopasowanych do różnych przy- praw. Całość zapakowana w eleganckie pudełko. Produkt polecany na prezent. Rozmiary: 2 duże: podstawa: 6 x 6 cm, wysokość: 10 cm 2 małe: podstawa: 5x5 cm, wysokość 8 cm cena: sprawdź na www:
 • karoto 59 ,- Obieraczka -Temperówka Karoto Monkey Busi- ness Design Designerska obieraczka w kształcie temperówki zaprojektowana przez studio Avichai Tadmor. Dzięki temperówce do warzyw Karoto szybko i bardzo efektownie ozdobisz potrawy warzy- wami. Cienko zwinięte tasiemki mogą też być kluczowym składnikiem wielu pysznych sałatek. Temperówka do warzyw jest przeznaczona do marchwi, cukinii, ogórków i pozostałych warzyw o podłużnych kształtach. cena: sprawdź na www: Produkt dostępny w kolorze czerwonym
 • key pete 59 ,- Wieszak na klucze Key Pete (czarny) Peleg Design Klucze mają tendencje do znikania. Znając ten powszechny problem Peleg Design zaprojektował pomocny gadżet, który przechowa klucze do kolejnego Twojego wyjścia z domu. Magnetyczny super silny wieszak na klucze w kształcie ludzika utrzyma aż 30 kluczy! Bez problemu potrzyma też inne drobne metalowe przedmioty, które lubią się zgubić w najmniej odpowiednim momencie. Wieszak do przyczepienia na metalowe powierzchnie, np. lodówkę. Produkt zapakowany w eleganckie pudełko. Idealny również na prezent! cena: sprawdź na www:
 • key petite 59 ,- Wieszak na klucze Key Petitie (różowy) Peleg Design Petite jest równie ładna, co silna. Różowa panna będzie cierpliwie czekać na Ciebie z kluczami (utrzyma aż 30 sztuk!) i chętnie potrzyma inne metalowe przedmioty, które wcześniej bezpow- rotnie przepadały w Twoich kieszeniach, teczkach czy szufladach. Magnetyczny wieszak na klucze Petite łatwo przyczepisz do metalowych po- wierzchni, takich jak np. lodówka. cena: sprawdź na www:
 • mr sponge 49 ,- Po całym dniu mycia i szorowania, Twoja ciężko pracująca gąbka otrzyma wreszcie chwilę na relaks i wyschnięcie jako elegancka muszka Pana Gąbki. Koniec z mokrymi i niehigienicz- nymi gąbkami. Za pomocą przyssawki możesz przymocować Pana Gąbkę do płytek kuchen- nych lub do ścianki zlewu, aby zapewnić Twojej gąbce doskonały drenaż. Uchwyt Mr Sponge to zabawna i elegancka dekoracja każdej kuchni! Polecamy na prezent! W zestawie z uchwytem, gąbka do mycia naczyń Gratis! Wymiary: 7 x 13,5 x 6 cm cena: sprawdź na www:
 • mr t 109 ,- Mr T to najsilniejszy człowiek w łazience! Co- dziennie będzie eksponował swoją siłę i.. zapaso- we rolki papieru też! Stojak na papier toaletowy Mr T projektu Monkey Business Design to rzecz, którą musi mieć w swojej łazience każdy szanujący się siłacz. Uchwyt pomieści dwie rolki papieru i dumnie je wyeksponuje. Stojak posiada specjalne obcią- żenie przy podstawie, dzięki czemu jest bardzo stabilny. Całość zapakowana jest eleganckie pudełko, więc idealnie nadaje się na zabawny i praktyczny upominek. cena: sprawdź na www: Produkt dostępny w kolorze czerwonym i niebieskim
 • napkin swan 99 ,- Serwetniki Napkin Swan Łabędzie Peleg Design (6 sztuk) Serwetniki w kształcie łabędzi od studia Peleg Design wyróżniają się oryginalną formą i sposo- bem korzystania z doskonale znanego przedmio- tu. Serwetnik jest zaprojektowany w taki sposób, aby każda osoba przy stole otrzymała własną serwetkę, co wzmacnia poczucie higieny i estety- ki. Geometryczny kształt serwetnika nawiązuje do modnego minimalizmu. Do produktu załączamy instrukcję z propozycją składania serwetek. Zestaw składa się z 6 serwetników zapakowa- nych w eleganckie pudełeczko. Polecamy na prezent. cena: sprawdź na www:
 • set sail 119 ,- Serwetnik Set Sail łódź orgiami Monkey Business Design Wypłyń na szerokie wody pozytywnego wzornic- twa! Ceramiczny serwetnik w kształcie łodzi nie tylko zachwyci gości zgromadzonych przy stole, ale także umożliwi łatwe wyciąganie serwetek. Do każdej przesyłki załączamy 6 serwetek-żagli, abyście od razu mogli odpłynąć w kulinarną podróż. Do serwetnika pasuje większość dostępnych w sklepach serwetek. Produkt zapakowany w eleganckie pudełko. Polecamy również na prezent! cena: sprawdź na www:
 • sir arthur 39 ,- Kieliszek na jajko Sir Arthur Peleg Design Dobrze mieć kompana w rycerzu Arturze. Obroni jajko oraz twój pozytywny nastrój w trakcie śniadania i kolacji. Gadżet dla małych i dużych. Design z jajem :-) Podstawka na jajka Sir Artur jest łatwa w utrzymaniu czystości. Zalecamy mycie ręczne. cena: sprawdź na www:
 • sumo eggs 59 ,- Kieliszki na jajka Sumo Eggs (zestaw 2 sztuki) Peleg Design Dwóch zawodników sumo od Peleg Design już od samego rana będzie walczyć na stole o Twój dobry humor. Kieliszki na jajka Sumo wykonane są z plastiku i silikonu. Każde opakowanie zawiera dwa kieliszki: jeden czerwony, drugi czarny. Zapako- wane w eleganckie, gustowne pudełko. Produkt idealnie nadaje się na prezent! cena: sprawdź na www:
 • table set 129 ,- Zestaw do przypraw Table Set Peleg Design Zestaw stołowy w formie stylowej buteleczki składającej się z 3 osobnych części: flakonika na oliwę i dwóch pojemniczków w kształcie krążków na sól i pieprz. Każdy element można z łatwością ściągnąć ze szklanego naczynia. Zestaw zaprojektowany przez studio Peleg Design zachwyci gości w domu i restauracji. Zapakowane w pudełko eleganckie, gustowne pudełko. Produkt polecany na prezent cena: sprawdź na www:
 • yolkfish 45 ,- Separator do jajek Rybka YolkFish Peleg Design Separator do jajek od Peleg Design sprawi, że poczujesz się w kuchni jak ryba w wodzie! Z pomocą silikonowej rybki z łatwością oddzielisz żółtko od białka m.in. do tatara, ciasta czy bitej śmietany. Aby to zrobić, wystarczy że: 1. Ściśniesz rybkę 2. Delikatnie doprowadzisz jej usta do żółtka 3. Rozsuń palce, aby rybka wróciła do swojego naturalnego kształtu 4. Ściśnij ponownie, aby wypuścić żółtko 5. Gotowe! Rybki są zapakowane w elegancki kartonik. Idealnie nada się również na prezent! cena: sprawdź na www:
 • yolkpig 45 ,- Separator do jajek Świnka YolkPig Peleg Design Separator do jajek od Peleg Design Z pomocą silikonowej świnki z łatwością oddzie- lisz żółtko od białka m.in. do tatara, ciasta lub deserów. Aby to zrobić, wystarczy: 1. Ścisnąć świnkę 2. Delikatnie doprowadzić jej usta do żółtka 3. Rozsunąć palce, aby świnka wróciła do swoje- go naturalnego kształtu 4. Ścisnąć ponownie, aby wypuścić żółtko 5. Gotowe! Taka świnka idealnie nada się również na pre- zent! cena: sprawdź na www:
 • zipmark 29 ,- Zakładka do książki ZipMark Red (Zamek Bły- skawiczny) Peleg Design Zamknij kolejny rozdział książki zamkiem błyska- wicznym od Peleg Design! Zakładka w kształcie zamka zachwyci każdego fana dobrej literatury. Idealnie nada się również na prezent! Produkt za- pakowany w elegancki kartonik. Kolor czerwony. cena: sprawdź na www:
 • wire bloom 29 ,- Ozdoby na kable Wire Blooms Ozdobne zaciski do kabli od Peleg Design spra- wią, że nieestetyczne przewody przemienią się w niespotykaną dekorację. Plastikowe elementy można z łatwością przymocować do ściany dzięki załączonym gwoździkom. W komplecie znajduje się 12 liści i jeden czerwony ptak. Ozdoby do kabli pasują do przewodów o grubości do 8 mm. cena: sprawdź na www:
 • E. KONTAKT@SHOCKSHOP.PL TEL. +48-720-088-000 www.shockshop.pl Marka Monkey Business zrzesza utalentowanych izraelskich projektantów, którzy tworzą praktyczne, trwałe i zaskakujące produkty codziennego użyt- ku. Celem designerów jest przekazywanie pozytywnych emocji, dlatego ich projekty tak dobrze sprawdzają się jako niezapomniane upominki. Studio projektowe Peleg Design założone przez Shahara Pelega sły- nie z tworzenia nowej perspektywy dla produktów codziennego użytku. Gadżety Peleg Design mają w sobie świeżość, poczucie humoru i magię./ / Button 2: Button 3: Button 4: Button 5: Button 6: Button 7: Button 8: Button 9: Button 10: Button 11: Button 12: Button 13: Button 14: Button 15: Button 16: Button 17: Button 18: Button 19: Button 1:
Fly UP