...

Nasz Anioł w Krakowie

by fundacja-anny-dymnej-mimo-wszystko

on

Report

Download: 0

Comment: 0

2,365

views

Comments

Description

Download Nasz Anioł w Krakowie

Transcript

 • 1. „Nasz Anioł w Krakowie” ­ koncert charytatywny na rzecz Krzysztofa Globisza Kraków, 15 lutego 2015 r.
 • 2. Drodzy Przyjaciele, Krzysztofa Globisza często nazywamy „Aniołem”. Nie tylko dlatego, że zagrał po mistrzowsku tytułową rolę w filmie „Anioł w Krakowie”. Mówimy to z uśmiechem, niby półżartem, ale zawsze, gdy Go spotykamy, kie- dy z Nim rozmawiamy, gramy z Nim, nawet gdy o Nim myślimy, robi nam się jaśniej i cieplej. Krzysztof nigdy nie odmawiał pomocy innym. Zawsze był tam, gdzie ktoś Go potrzebował. Jest naszym kochanym Bratem, Przyjacielem. „Ludzie to anioły z jed­nym skrzydłem, dla­tego, aby się wznieść, mu­simy trzy­mać się razem” – Krzysztof zna dobrze sens tych słów. Całe życie pomagał podnieść się wielu ludziom swoją życzliwością, radością i cie- płem. Teraz my musimy użyczyć Mu naszego skrzydła, by wrócił do nas szybko i „latał” razem z nami. Tęsknimy za Nim, tęsknią koledzy, studenci, widzowie… Anna Dymna
 • 3. Całkowity dochód z licytacji i biletów zostanie przeznaczony na wsparcie leczenia i rehabilitacji Krzysztofa Globisza, aktora Narodowego Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie.
 • 4. Krzysztof Globisz – profesor, absolwent Wydziału Ak- torskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie, od 33 lat aktor Narodowego Sta- rego Teatru w Krakowie, występujący również na dużym i małym ekranie, a także w wielu słuchowiskach radio- wych. Równie dobrze czuje się w rolach dramatycznych i komediowych. Zagrał w spektaklach reżyserowanych przez najwybitniejszych polskich reżyserów, m.in.: Jerze- go Jarockiego, Jerzego Grzegorzewskiego, Andrzeja Wajdę, Krystiana Lupę, Jana Klatę i Iwana Wyrypajewa. Członek Rady Programowej Fundacji Centrum Twórczości Naro- dowej. Został odznaczony Srebrnym Medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis i Krzyżem Kawalerskim Orderu Odro- dzenia Polski. Wspiera działalność wielu organizacji poza- rządowych i inicjatyw charytatywnych.
 • 5. Katalog wiecznych piór i zegarków przekazanych na aukcję charytatywną
 • 6. 1.Ojciec Święty Franciszek przekazał na aukcję szwajcarski zegarek z logo Banku Brazylijskiego. Ojciec Święty łączy pamięć w modlitwie, wyprasza- jąc wszelkie potrzebne łaski dla Pani i Członków Fundacji, dla Osób, które Fundacja wspiera. Modli się teżo szybki powrót do pełni zdrowia Pana Krzysz- tofa – napisał w liście do Anny Dymnej arcybiskup Angelo Becciu.
 • 7. 2.Ojciec Święty Franciszek przekazał na aukcję pióro wieczne Marlen, na któ- rym widnieje jego wizerunek oraz grawer: „Prowincja Caserta w hołdzie papieżowi Franciszkowi wyrażając wdzięczność za bliskość w podążaniu we wskazanym kierunku – terytorium Caserta”.
 • 8. 3.Krystyna Janda przekazała na aukcję pióro wieczne Parker Urban. Dołączyła do niego serdeczne pozdrowie- nia dla nabywcy i życzenia wszystkiego dobrego.
 • 9. 4.Ks. Adam Boniecki przekazał na aukcję, wykonane we Francji, ręcznie malowane chińską laką, pióro marki Dupont, z wygrawerowanym na etui napisem „Człowiek Mediów 2008, Nagroda im. Dariusza Fikusa”. W dołączonym liście napisał: Zamierzałem użyć tego pióra do napisania cze- goś najwyższej wagi lub, w najgorszym przypad- ku, testamentu. Cel aukcji jest większej wagi niż jakikolwiek tekst.
 • 10. 5.Juliusz Braun przekazał na aukcję pióro wieczne Parker Vectoro, z napisem „TVP Seriale”, oraz zegar ścienny Bugi- tron z nadrukiem „M jak Miłość”i, umieszczonymi na tarczy, autografami aktorów tego serialu: Teresy Lipowskiej, Witolda Pyrkosza, Kacpra Kuszewskie- go, Małgorzaty Rożniatowskiej, Rafała Mroczka, Krystiana Domagały, Jakuba Jankiewicza.
 • 11. 6.Ks. infułat Jerzy Bryła przekazał na aukcję męski zegarek kwarcowy Adriatica, ze stalową, pozłacaną, kopertą. Dać, niczego się za to nie spodziewając i nie oczekując podziękowań ani sławy – jedynie z mi- łości – to czyn zasługujący na niebo – napisał w dołączonym liście.
 • 12. 7.Anna Cieślak przekazała na aukcję pióro wieczne Sheaffer Gift z grawerem „Sejm Rzeczypospolitej Polskiej”. Ktoś kiedyś uwierzył we mnie, pożyczając swoich skrzydeł. Teraz moja (nasza, Twoja) kolej – napisa- ła w dołączonym liście.
 • 13. 8.Monika Kuszyńska przekazała na aukcję zegarek damski Festina Euro, który otrzymała z okazji swoich urodzin. Zegarek ten, jak pisze wokalistka, jako jeden z nielicznych drobiazgów przetrwał wszelkie przeprowadzkowe zawieruchy. Życiowe również. Skoro więc przetrwał – niech służy dalej, tym razem szczytnemu celowi.
 • 14. 9.Mateusz Damięcki przekazał na aukcję pióro wieczne Sheaffer Gift. Ponadto przygotował dla nabywcy tego pióra wyjątko- wą niespodziankę. Pióro jest ciężkie, wygodnie leży w dłoni i ma duszę – informuje w dołączonym liście. – Wypełnione jest atramentem z kałamarza, który wiele lat temu, spe- cjalnie dla mnie, podpisał Pan Jerzy Duda-Gracz.
 • 15. 10.Marcin Dorociński przekazał pióro wieczne Parker IM z grawerem „Za pomoc K. Globiszowi – M. Dorociński”.
 • 16. 11.Kardynał Stanisław Dziwisz przekazał na aukcję zegarek męski Tissot.
 • 17. 12.Jan Englert przekazał na aukcję pióro wieczne Parker z napi- sem „Teatr Narodowy”. Na dołączonej wizytówce napisał: Na rzecz aukcji dla Krzysztofa Globisza „narodo- we” pióro przeznaczam – Jan Englert.
 • 18. 13.Ewa Kopacz przekazała na aukcję pióro wieczne Waterman Expert z grawerem „Ewa Kopacz – Prezes Rady Ministrów”.
 • 19. 14.Ewa Kopacz przekazała na aukcję pióro wieczne Sheaffer Gift Collection z grawerem „Ewa Kopacz – Prezes Rady Ministrów”.
 • 20. 15. Jerzy Fedorowicz przekazał na aukcję pióro wieczne Waterman Expert, z faksymile „Aleksander Kwaśniewski”. W dołączonym liście napisał: W grudniu 2005 znalazłem się w dziesiątce nomino- wanych do nagrody Prezydenta RP za twórczość dla dzieci i młodzieży. Gdy zobaczyłem listę nominowa- nych, pomyślałem, że znowu wygrać się nie uda (…). Wszyscy z tej dziesiątki otrzymaliśmy od Aleksandra Kwaśniewskiego pióra – tak, jak odchodzący mini- strowie. Po czym, ni stąd, ni zowąd, otwarto koper- tę i okazało się, że główną nagrodę, w postaci rzeźby (bardzo ciężkiej!), otrzymał niżej podpisany.
 • 21. 16.Małgorzata Foremniak przekazała na aukcję pióro wieczne DUKE Konfucjusz. Pióro jest magicznym przedmiotem. Kreśli słowa. A słowa kreują naszą rzeczywistość. Życzę właścicielowi tego pióra pomyślnego, pięknego życia – napisała w dołączonym liście.
 • 22. 17. Kayah przekazała na aukcję pióro wieczne Waterman Expert z faksymile prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Z wielką nadzieją przekazuję to szczególne dla mnie pióro. Dostałam je kilka lat temu podczas pierwszego spotkania z Panem Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim – napisała w dołączonym liście.
 • 23. 18.Bronisław Komorowski przekazał na aukcję pióro wieczne Waterman Expert z faksymile prezydenta RP. Do przedmiotu dołączył bilecik: Dziękuję i pozdrawiam – Bronisław Komorowski.
 • 24. 19.Tomasz Kot przekazał na aukcję rysik do ekranów dotykowych. Pióro to, bardziej dotykowe jest niż wieczne i, w połączeniu z papierem, raczej nieprzydatne, ale, jako że nie używam przedmiotów wiecznych, na licytację oddaję ten właśnie egzemplarz – na- pisał w dołączonym liście.
 • 25. 20.Janusz Kukuła przekazał na aukcję zegarek Citizen i pióro z grawerem „Polskie Radio”. Takich piór powstało zaledwie kilkadziesiąt – infor- muje w dołączonym liście. – Doskonale nadają się do napisania listów miłosnych lub testamentu. Co czasami na jedno wychodzi.
 • 26. 21.Kinga Preis przekazała na aukcję pióro wieczne Sheaffer 1916. Drogi, nowy Właścicielu mojego pióra! Niech wszystko, co nim napiszesz, będzie mądre, ważne i piękne – jak powód, dla którego go nabyłeś – na- pisała w dołączonym liście.
 • 27. 22.Jacek Majchrowski przekazał na aukcję pióro wieczne Duke 2009 F Charly, dołączając serdeczne podziękowania dla nabywcy.
 • 28. 23.Janusz Majewski przekazał na aukcję zegarek renomowanej marki Junghans.
 • 29. 24.Daniel Olbrychski przekazał na aukcję męski zegarek Rofina. W dołą- czonym liście wspomniał, że przedmiot przyniósł mu trochę szczęścia i ma nadzieję, że to szczęście przyniesie także szczodremu nabywcy. A zwłasz- cza Krzysztofowi Globiszowi.
 • 30. 25.Zbigniew Preisner przekazał na aukcję zegarek JeanRichard Bressel. Bardzo dziękuję, że wsparłeś finansowo, kupu- jąc mój zegarek, naszego kolegę Krzysia Globisza. Gwarantuję, że ten zegarek będzie Twoim wiernym towarzyszem i długo odmierzał Twój szczęśliwy czas – napisał w liście do nabywcy.
 • 31. 26.Bronisław Maj przekazał na aukcję pióro wieczne Century Classic – wyprodukowane przez A.T. Cross Company, ame- rykańską firmę z blisko 160-letnią tradycją – które, przed czterdziestoma pięcioma latami, otrzymał od swojej mamy.
 • 32. 27.Marian Opania przekazał na aukcję zegarek Chronotech z wid- niejącym na kopercie napisem „Renault F1 Team”. W dołączonym, niekrótkim liście opisał jego historię. To wielki, światowy aktor – wyraża się o Krzysz- tofie Globiszu Marian Opania – a także dobry i przemiły człowiek. Stąd nasza sympatia do niego, a nie tylko owocne kontakty zawodowe.
 • 33. 28.Irena Santor przekazała na aukcję niewielki, stojący zegar kwarcowy. W dołączonym liście napisała: Zagareczku, służ innym tak, jak mnie służyłeś przez wiele lat.
 • 34. 29.Jerzy Schejbal przekazał na aukcję pióro wieczne Senator Image, a także elegancki długopis ozdobiony kryształkami Swarovskiego. Ta dedykacja jest biletem do nadziei, którą daje- cie Krzysiowi – napisał w dołączonym liście.
 • 35. 30.Bogusław Sonik przekazał na aukcję zegarek męski Festina. Czas zawsze działa na Twoją korzyść. Doceń jego bieg – napisał na dołączonej wizytówce.
 • 36. 31.Marek Sowa przekazał na aukcję zestaw Parker: pióro wieczne i długopis. Mam nadzieję, że okolicznościowy zestaw piśmienni- czy, który ofiarowałem, aby wesprzeć chwalebny cel koncertu charytatywnego, będzie dobrze służyć no- wemu właścicielowi – napisał w dołączonym liście.
 • 37. 32.Jerzy Radziwiłowicz przekazał na aukcję pióro wieczne Parker IM Brushed Metal. Drogi, nowy Właścicielu tego pióra, cieszę się, że możemy razem zrobić coś, co może pomóc komuś, kto naszej pomocy potrzebuje – napisał w dołączonym liście.
 • 38. 33.Jerzy Stuhr przekazał na aukcję pióro Pelikan Celebry P580, którego używał, przez 12 lat, jako rektor krakow- skiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Gra- tulując nabywcy, w dołączonym liście napisał: Podpisywałem tym piórem najważniejsze doku- menty i wiele dyplomów dzisiaj uznanych arty- stów sceny i filmu.
 • 39. 34.Radosław Sikorski przekazał na aukcję pióro wieczne Sheaffer Gift. Dołączył gratulacje dla nabywcy.
 • 40. 35.Dorota Segda przekazała na aukcję damski zegarek Gino Rossi. Kochany, szlachetny Człowieku, nosiłam ten ze- garek przez rok. Teraz chcę się podzielić z Tobą tym moim dobrym czasem – dla Krzysia! Ja już kupiłam sobie drugi – taki sam! Po nim rozpozna- my się kiedyś w Krakowie – napisała w dołączo- nym liście.
 • 41. 36.Grażyna Torbicka przekazała na aukcję pióro wieczne Mont Blanc Classique, które, dwadzieścia pięć lat temu, otrzy- mała na zakończenie stażu w telewizji włoskiej. Myślę, że to pióro przynosi szczęście – napisała w dołączonym liście.
 • 42. 37.Bogdan Tosza w imieniu zespołu Filharmonii Krakowskiej, przeka- zał na aukcję pióro wieczne Parker Urban Classic. Jestem głęboko przekonany, iż pióro, przekazane na aukcję przez Filharmonię im. Karola Szymanow- skiego w Krakowie, będzie służyło przez wiele lat, a pisane nim słowa przyniosą wyłącznie dobre wia- domości – napisała w dołączonym liście.
 • 43. 38.Donald Tusk przekazał na aukcję zestaw piśmienny Waldmann Tuscany: pióro wieczne i długopis. Na piórze wid- nieje autograf przewodniczącego Parlamentu Europejskiego. Serdecznemu zwycięzcy licytacji mojego pióra, na rzecz Krzysztofa Globisza, serdecznie dziękuję – napisał w dołączonym liście.
 • 44. 39.Grzegorz Turnau przekazał na aukcję pióro wieczne Sheaffer Sagaris. W dołączonym liście napisał: To pióro długo leżało w szufladzie mojego biurka, ale nigdy go nie używałem – jest więc fabrycznie nowe. Niech ktoś zapisze nim jakieś fabrycznie nowe, złote myśli.
 • 45. 40.Andrzej Wajda przekazał na aukcję zegarek męski Boss. Zegarek ten towarzyszył mi w czasie realizacji fil- mu „Katyń”, w roku 2007, oraz „Tatarak”, w roku 2009. Był też ze mną na festiwalu w Berlinie, gdzie ten drugi film otrzymał nagrodę za innowa- cję. Będę szczęśliwy jeśli mój zegarek będzie słu- żył wygranemu – napisał w załączonym liście.
 • 46. 41.Danuta Stenka przekazała na aukcję pióro wieczne Sheaffer Gift 100. Drogi, nowy Właścicielu, niech to pióro każdym znakiem, które zostawi, opisuje Twoje otwarte serce – napisała w dołączonym liście.
 • 47. 42.Zbigniew Zamachowski przekazał na aukcję zestaw piśmienny Ferraghini: długopis i pióro kulkowe. Niech ten zestaw pomoże dopisać szczęśliwy ciąg dalszy losów Krzysia Globisza. I Twoich, kochany Dobroczyńco – napisał w dołączonym liście.
 • 48. 43. przekazał na aukcję, opatrzony wygrawerowanym, niepowtarzalnym numerem zegarek Gerlach „ORP Dzik”, służący do nurkowania – pierwszy tego ro- dzaju czasomierz wyprodukowany w Polsce. Zegar- ków tej serii istnieje tylko 300. Nigdy nie powstanie ich więcej. Anonimowy darczyńca
 • 49. 44. przekazał na aukcję, wykonane ze stali szlachet- nej, mosiądzu lakierowanego i chromowanego oraz bambusa, pióro wieczne DUKE 551F, które wyprodukowane w hołdzie Konfucjuszowi. Anonimowy darczyńca
 • 50. 45. który wielokrotnie już wspierał nasze aukcje, prze- kazał na licytację niezwykle cenną pamiątkę rodzin- ną: wiszący zegar mosiężny, z mechanizmem fran- cuskim, pochodzący z XX-lecia międzywojennego. Anonimowy darczyńca
 • 51. 46.RMF Classic Rozgłośnia przekazała pióro z limitowanej serii Visconti o nazwie „Solidarność”, z orłem na skuw- ce, upamiętniającej 20. rocznicę obrad Okrągłego Stołu. Egzemplarz posiada numer 89.
 • 52. 47.Anna Seniuk przekazała na aukcję długopis Waldman, który otrzymała od przyjaciół z okazji 40-lecia pracy artystycznej.
 • 53. 48.Jerzy Trela przekazał na aukcję pióro wieczne Visconti HOMO SAPIENS, które otrzymał od… Krzysztofa Globisza. Pióro to ma dla mnie szczególną wartość. Niech również ma taką dla Ciebie, szanowny, drogi Na- bywco. Niech pięknie i wiecznie pisze, pisze, pisze… – napisał w załączonym liście.
 • 54. 49.Andrzej Sikorowski przekazał na aukcję pióro wieczne Waterman Expert oraz swój dwupłytowy album z serii „Złota kolek- cja”, na którym napisał: Tym piórem podpisuję dzisiaj wszystkie piosenki dla Krzysia, Andrzej S.
 • 55. 50.Henryk Sawka przekazał na aukcję pióro kreślarskie, a także rysunek zatytułowany „Anioł w Krakowie z Anią w Krakowie – mimo wszystko”.
 • 56. 51.Janina Paradowska przekazała na aukcję zegarek kieszonkowy Jules Jur- gensen – pamiątkę po swoim małżonku, z nadzieją, że nie tylko ucieszy oko nabywcy, ale też szczęśliwie odmierzać będzie jego czas.
 • 57. 52.Janusz Głowacki przekazał na aukcję pióro wieczne Sheaffer Gift. Na opakowaniu napisał: Krzysiu, wracaj! Janusz Głowacki, luty 2015 „Czytelnik”.
 • 58. 53.Jacek Kleyff przekazał na aukcję pióro drewniane i grafikę „Ciepły świt”.
 • 59. 54.Krystyna Kofta przekazała na aukcję długopis Pierre Cardin i grafikę. W liście do nabywcy napisała: Do rysunku dołączone jest narzędzie, zaprojektowane przez Pierre’a Cardina, specjalnie do podpisywania korzystnych umów oraz listów miłosnych.
 • 60. 55.Józef Hen przekazał na aukcję pióro wieczne Diplomat. Nieznany Dobroczyńco, niech Ci to pióro, którym to i owo pisałem, służy! – napisał w dołączonym liście.
 • 61. 56.Kazimierz Kutz przekazał na aukcję pióro wieczne Waterman z grawe- rem „Kazimierz Kutz”. Do przedmiotu dołączył swoją wizytówkę wyborczą, na której napisał: Krzysiu, pisz!
 • 62. 57.Andrzej Buszewicz przekazał na aukcję 11-tomowe wydanie „Dzieje Polski – Dziedzictwo Narodowe”.
 • 63. 58.Marta Nieradkiewicz przekazała na aukcję zdjęcie z autografem Johna Malkovicha.
 • 64. 59.Anna Polony przekazała na aukcję garsonkę, w której, w 2011 roku, odebrała z rąk prezydenta Bronisława Komorowskiego KrzyżKomandorskizGwiazdąOrderuOdrodzeniaPolski, a także wachlarz oraz projekt kostiumu dla niej – autor- stwa Ryszarda Melliwy – do spektaklu „Pan Jowialski” w reżyserii Anny Polony i Józefa Opalskiego. Spektakl wystawiono w Teatrze „Polonia” w Warszawie. Na pro- jekcie znajdują się autografy Anny Polony, Józefa Opal- skiego, Krystyny Jandy i Ryszarda Melliwy.
 • 65. 60.Ewa Ciepiela-Święch przekazała na aukcję rzeźbę anioła. Krzysiu, Kochanie! Ty nasz Skarbie narodowy! Dla Anioła w Krakowie przesyłam aniołka zielonego. I niech rączką ukaże Ci ścieżkę do zdrowia – napisała na dołączonej kartce.
 • 66. 61.Zofia Gołubiew przekazała na aukcję albumy: „Olga Boznańska 1865-1940” i „Maksymilian Gierymski”.
 • 67. 62.Fundacja im. Brata Alberta przekazała na aukcję wiszący zegar ceramiczny, wyko- nany przez jej podopiecznych w Warsztatach Terapii Zajęciowej „Muminki” we Wrocławiu.
 • 68. 63.Zespół Hey przekazał na aukcję tamburyn z autografami członków zespołu oraz Leszka Możdżera, Stanisława Soyki i całej ekipy współpracującej podczas chorzowskiego koncertu „Męskie granie” w 2013 roku.
 • 69. 64.Władysław Kosiniak-Kamysz przekazał na aukcję zestaw Parker: pióro i długopis, przesyłając, na swojej wizytówce, gratulacje dla nabywcy.
 • 70. 65.Dorota Pomykała przekazała na aukcję damski zegarek marki Tissot. W podziękowaniu dla nabywcy napisała: Niech żyją Anioły!
 • 71. 66. Drużyna polskich siatkarzy przekazała na aukcję piłkę z autografami zawodników.
 • 72. 1. Organizatorem aukcji charytatywnej jest Fundacja Anny Dym- nej „Mimo Wszystko” z siedzibą w Krakowie, przy ul. Profesora Stefana Myczkowskiego 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 0000174486 zwana dalej „Organizatorem”. 2. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony w całości na pomoc w leczeniu i rehabilitacji Krzysztofa Globisza. 3. Aukcja charytatywna prowadzona będzie przez Annę Dymną i Bronisława Maja, zwanych dalej „Aukcjonerami”. 4. Postępowanie w aukcji charytatywnej określają Aukcjonerzy. 5. Dane kupującego (teleadresowe) pozostaną wyłącznie do wia- domości Organizatora aukcji charytatywnej i będą wykorzysta- ne na potrzeby aukcji, jak również kierowania korespondencji oraz informowania o celach statutowych fundacji i sposobie ich realizacji. Kupującemu przysługuje prawo kontroli danych, ich uzupełnienia, prostowania, aktualizowania oraz prawo żądania wstrzymania ich przetwarzania bądź usunięcia. 6. Zakończenie licytacji przedmiotu następuje poprzez uderzenie młotkiem przez jednego z Aukcjonerów. 7. Osoba, oferująca najwyższą cenę, staje się nabywcą. 8. Wszystkie niejasności rozstrzygają wyłącznie Aukcjonerzy. 9. Prawo do własności zakupionego przedmiotu przechodzi na ku- pującego w momencie dokonania wpłaty wylicytowanej kwoty. Regulamin aukcji charytatywnej 10. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte przedmiotów. 11. Osoby płacące przelewem proszone są o dokonanie wpłaty do dnia 28 lutego 2015 r. na podane konto bankowe Organiza tora oraz wpisanie w tytule przelewu: „Aukcja charytatywna 15.02.2015”, wraz z podaniem numeru zakupionej pozycji katalogowej. 12. W przypadku płatności gotówkowej lub kartą płatniczą wylicytowany przedmiot zostanie przekazany nabywcy tuż po zakończeniu aukcji charytatywnej. 13. Przy zapłacie przelewem wylicytowany przedmiot zostanie przekazany nabywcy w siedzibie Organizatora po okazaniu dowodu wpłaty na wskazany w pkt. 13 rachunek bankowy lub przesłany kurierem pod wskazany przez nabywcę adres. 14. Przedmioty, za które nie dokonano wpłaty w wyznaczonym terminie, pozostają własnością Organizatora. 15. Organizator dopuszcza możliwość licytacji telefonicznej. Organizator będzie przyjmował zgłoszenia wyłącznie drogą elektroniczną na adres: fundacja@mimowszystko.org do dnia 15.02.2015 do godz. 15.00. Aby zgłoszenie było ważne należy podać swoje dane osobowe wraz z numerem telefonu.
 • Fly UP