...

Prezentacja BBA

by innomed

on

Report

Category:

Healthcare

Download: 0

Comment: 0

863

views

Comments

Description

Download Prezentacja BBA

Transcript

  1. 1. INNOMED Jan Namysł ul. Przepiórcza 9, lokal 1A 60-162 Poznań Tel.: 61 64 64 075 E-mail: arek@innomed.pl Brain-Body activation – program rehabilitacji na miarę XXI wieku! Co to jest BBA? Program BBA Jak to działa? ZapisyDla kogo? Program BBA Brain-Body Activation (BBA® ) to innowacyjny program rehabilitacji oraz trening ciała i umysłu, stworzony przez zespół INNOMED® na potrzeby Pacjentów, którzy chcą zwiększyć efektywność leczenia. Program BBA® opiera się na połączeniu diagnostyki, interaktywnej terapii i obiektywnej weryfikacji jej efektów. Wiele alternatywnych metod jest skutecznych jedynie częściowo. Dopiero w połączeniu dają nową,unikalną jakość i znacznie szersze możliwości.
  2. 2. INNOMED Jan Namysł ul. Przepiórcza 9, lokal 1A 60-162 Poznań Tel.: 61 64 64 075 E-mail: arek@innomed.pl Brain-Body activation – program rehabilitacji na miarę XXI wieku! Co to jest BBA? Program BBA Jak to działa? ZapisyDla kogo? Na czym polega różnica pomiędzy BBA a tradycyjną rehabilitacją? Dzięki technikom biofeedback, opartym o elektromiografię, EEG, czujniki ruchu, stabilometrię oraz wykorzystując zależne interfejsy mózg-komputer ETS i stymulację FES angażujesz mózg w sposób, który przyspiesza i intensyfikuje proces zmian plastycznych polegający na tworzeniu i utrwalaniu się połączeń nerwowych decydujących o poprawie czynności mięśni. Nawet najlepsza metoda kinezyterapii nie pozwala tak skutecznie pobudzić procesów neuroplastyczności i neuroregeneracji. W programie BBA® korzystasz z całej gamy najnowszych metod rehabilitacji, które wzajemnie się uzupełniają i mają skumulowany, synergiczny wpływ na regenerację nerwów, wzmocnienie mięśni i co najważniejsze, poprawę kontroli ruchu. Kluczem do sukcesu jest połączenie metod aktywacji mózgu i kinezyterapii (BBA® ).
  3. 3. INNOMED Jan Namysł ul. Przepiórcza 9, lokal 1A 60-162 Poznań Tel.: 61 64 64 075 E-mail: arek@innomed.pl Brain-Body activation – program rehabilitacji na miarę XXI wieku! Co to jest BBA? Program BBA Jak to działa? ZapisyDla kogo? Normalizacja Optymalizacja Pacjenci wymagający rehabilitacji neurologicznej Dzieci i dorośli Dla wszystkich ●udar ●stwardnienie rozsiane ●porażenie mózgowe ●przepuklina oponowo-rdzeniowa ●urazy mózgu lub rdzenia ●uszkodzenia nerwów obwodowych ●opadanie stopy ●zaburzenia równowagi ●zanik mięśni ●SMA, SLA i in. ●zaburzenia czynności pęcherza moczowego i jelit, ●zaburzenia czynności zwieraczy cewki i odbytu ●po operacjach ginekologicznych, proktologicznych, operacjach prostaty ●po porodach ●po wypadkach ●wady wrodzone, zarośnięcie odbytu ●obniżenie lub wypadanie macicy, pochwy lub odbytu ●bóle macicy ●przewlekłe zaparcia ●pochwica, wulwodynia, zab. erekcji. Poprzez wzrost zdolności samokontroli ciała i umysłu można łatwiej osiągnąć nowe cele. Wykorzystując do treningu różne rodzaje biofeedback’u możesz poprawić koncentrację uwagi, pamięć, zdolność do relaksacji lub zręczność, szybkość reakcji, poczucie równowagi – przydatne w wielu dziedzinach sportu, w pracy lub codziennym życiu. Dla kogo jest program BBA?
  4. 4. INNOMED Jan Namysł ul. Przepiórcza 9, lokal 1A 60-162 Poznań Tel.: 61 64 64 075 E-mail: arek@innomed.pl Brain-Body activation – program rehabilitacji na miarę XXI wieku! Co to jest BBA? Program BBA Jak to działa? ZapisyDla kogo? Co otrzymasz wykupując pakiet programu BBA? Diagnostykę czynności mięśni i zdolności do sterowania skurczem.Ocenę wpływu zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa na zaburzenia ruchowe, czuciowe,ukrwienie i in.Wykorzystujemy wysokiej czułości urządzenia do nieinwazyjnej bezbolesnej, powierzchniowej elektromiografii (sEMG),platformę stabilometryczną do oceny zaburzeń równowagi, czujniki ruchu monitorujące zakres i płynność ruchu w 3 płaszczyznach (3D).
  5. 5. INNOMED Jan Namysł ul. Przepiórcza 9, lokal 1A 60-162 Poznań Tel.: 61 64 64 075 E-mail: arek@innomed.pl Brain-Body activation – program rehabilitacji na miarę XXI wieku! Co to jest BBA? Program BBA Jak to działa? ZapisyDla kogo? Co otrzymasz wykupując pakiet programu BBA? Indywidualną terapię,opartą o wyniki badań diagnostycznych oraz trening ciała i umysłu ze wsparciem interdyscyplinarnego zespołu rehabilitacyjnego i nowoczesnych technologii.Doskonałe warunki do ćwiczeń i odpoczynku pomiędzy nimi,dzięki któremu mózg znacznie lepiej utrwala nabyte umiejętności ruchowe.Dużą porcję wiedzy o tym,co robić,aby szybciej odzyskać sprawność.Dzięki komputerowej wizualizacji postępów terapii wzbudzasz motywację do działania i wiarę w sens własnego zaangażowania i wysiłku włożonego w ćwiczenia.Żadna z metod wykorzystywanych w programie BBA® nie powoduje bólu i nie ma działań ubocznych.
  6. 6. INNOMED Jan Namysł ul. Przepiórcza 9, lokal 1A 60-162 Poznań Tel.: 61 64 64 075 E-mail: arek@innomed.pl Brain-Body activation – program rehabilitacji na miarę XXI wieku! Co to jest BBA? Program BBA Jak to działa? ZapisyDla kogo? Co otrzymasz wykupując pakiet programu BBA? Obiektywne wyniki postępów leczenia oraz pełną informację o stosowanych metodach terapii.Edukacja, rzetelne i zrozumiałe informowanie o postępach rehabilitacji jest ważnym elementem programu BBA® ,odróżniającym go od tego,z czym wiele osób spotyka się na co dzień.Każdy Pacjent otrzyma graficzny raport postępów rehabilitacji.
  7. 7. INNOMED Jan Namysł ul. Przepiórcza 9, lokal 1A 60-162 Poznań Tel.: 61 64 64 075 E-mail: arek@innomed.pl Brain-Body activation – program rehabilitacji na miarę XXI wieku! Co to jest BBA? Program BBA Jak to działa? ZapisyDla kogo? Media i złe nawyki oraz ograniczone przez zasady finansowania w ramach NFZ procedury rehabilitacyjne,przyzwyczajają nas do bierności.Na dolegliwości,weź tabletkę lub skorzystaj z serii 10 zabiegów po 10 minut… Tymczasem,najnowsze badania z dziedziny neurorehabilitacji dowodzą niezbicie,że kluczem do regeneracji układu nerwowego jest zaangażowanie Pacjenta – Twoje zaangażowanie i stosowanie terapii aktywizującej nie tylko ciało,ale i mózg. Kluczem jest Twoje zaangażowanie
  8. 8. INNOMED Jan Namysł ul. Przepiórcza 9, lokal 1A 60-162 Poznań Tel.: 61 64 64 075 E-mail: arek@innomed.pl Brain-Body activation – program rehabilitacji na miarę XXI wieku! Zobaczyć znaczy zrozumieć i uwierzyć Aktywność mięśni obserwujesz w czasie rzeczywistym na ekranie komputera i możesz ją świadomie modyfikować. Angażując się,zwiększasz swoją kontrolę nad ciałem i łatwiej pokonujesz skłonności do obaw i nawyków kompensacji. Czujesz się bezpiecznie,mniej się męczysz,bo spada zbędne napięcie.Odzyskujesz energię i wiarę,że będzie lepiej. Co to jest BBA? Program BBA Jak to działa? ZapisyDla kogo?
  9. 9. INNOMED Jan Namysł ul. Przepiórcza 9, lokal 1A 60-162 Poznań Tel.: 61 64 64 075 E-mail: arek@innomed.pl Brain-Body activation – program rehabilitacji na miarę XXI wieku! Co to jest BBA? Program BBA Jak to działa? ZapisyDla kogo? W jakim trybie możesz skorzystać z programu BBA? Zadzwoń do nas,a doradzimy Tobie najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie: ●konsultacja diagnostyczna lub kontrolna ●tryb rehabilitacji dziennej,codziennie lub w wybrane dni ●kilkudniowe turnusy, ●tryb rehabilitacji domowej,z okresowymi wizytami. Zapisy na rehabilitacje odbywają się telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zadzwoń lub napisz do nas i zapytaj o program BBA.
Fly UP