...

Poszukiwanie HR Biznes Partnera - wzór ogłoszenia

by erecruitment-solutions

on

Report

Download: 0

Comment: 0

1,113

views

Comments

Description

Download Poszukiwanie HR Biznes Partnera - wzór ogłoszenia

Transcript

 • 1. Poszukiwanie HR Biznes Partnera - Jak przygotować ogłoszenie?
 • 2. Zamieść krótki i atrakcyjny opis firmy
 • 3. W kilku zdaniach opisz czym zajmuje się Twoja firma, ilu zatrudnia pracowników i gdzie mieści się biuro. Zamieść link do zakładki „Kariera”, gdzie kandydat znajdzie więcej informacji na temat firmy i procesu rekrutacji Od 15 lat pomagamy ludziom w znalezieniu pracy. Dzięki naszym produktom i usługom firmy budują swój wizerunek atrakcyjnego pracodawcy. Kandydatom dostarczamy najlepsze oferty pracy.  Zatrudniamy ponad [X] pracowników,  Zaufało nam ponad [X] klientów,  Mamy centralę w [miasto] oraz [X] biur regionalnych. Więcej o nas znajdziesz na [odesłanie do strony www lub zakładki „Kariera”]
 • 4. Nie zapomnij o podstawowych informacjach
 • 5. Nazwa stanowiska Określone miejsce pracy poszukujemy osoby na stanowisko: HR Biznes Partner (HR generalista) Miejsce pracy: Warszawa nr ref.: HRBP
 • 6. Określ zakres odpowiedzialności
 • 7. Twoim zadaniem będzie:  wspieranie działań biznesu, bliska współpraca z managerami w każdym aspekcie dotyczącym zarządzania zasobami ludzkimi,  prowadzenie procesów rekrutacyjnych na różne szczeble w organizacji  uczestniczenie we wdrażaniu polityki personalnej oraz projektów, ze szczególnym uwzględnieniem działań nastawionych na rozwój pracowników,  współudział w prowadzeniu szkoleń wewnątrz firmy,  koordynowanie programu praktyk oraz staży,  prowadzenie analizy wybranych wskaźników HR, prezentowanie wniosków oraz rekomendowanie działań naprawczych i rozwojowych,  wspieranie procesu przeprowadzania i komunikacji zmian,  planowanie, monitorowanie i realizacja budżetu HR.
 • 8. Podaj wymagania niezbędne na tym stanowisku pracy
 • 9. Jeżeli spełniasz następujące wymagania:  wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: psychologia, ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi),  min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,  doświadczenie w zakresie samodzielnego prowadzenia projektów rekrutacyjnych na różne szczeble stanowisk,  doświadczenie w zakresie wdrażania i obsługi narzędzi HR (oceny okresowe, badanie zaangażowania i satysfakcji, wartościowanie stanowisk, proces adaptacyjny itd.),  duża motywacja do nauki i rozwoju swoich kompetencji w zakresie miękkiego HR,  bardzo dobra znajomość MS Office,  bardzo dobra znajomość języka angielskiego,  wysokie zdolności interpersonalne, łatwość w budowaniu relacji z ludźmi,  orientacja na realizację celów i wysoką jakość procesów,  doskonale rozwinięte umiejętności planowania, ustalania priorytetów i organizacji pracy własnej,  elastyczność i łatwość dostosowywania się do zmieniających się warunków.
 • 10. Przedstaw swoją ofertę
 • 11. W zamian oferujemy:  atrakcyjne warunki zatrudnienia w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży,  umowę o pracę oraz pakiet świadczeń socjalnych,  pracę w młodym i ambitnym zespole,  możliwość zdobywania nowej wiedzy, wprowadzania i tworzenia nowych projektów, pracę pełną wyzwań.
 • 12. Na koniec ważne informacje
 • 13. Kto jest administratorem danych? Zgoda na przetwarzanie dodatkowych danych. Administratorem danych jest [nazwa firmy] z siedzibą w [miasto] przy ulicy [nazwa ulicy]. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Jeśli chce Pani/Pan podać w CV dodatkowe dane, informujemy że [nazwa firmy] będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie zamieszczenia w CV dobrowolnej zgody o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.
 • Fly UP