...

Wyróżnij się. Statuetki i trofea na każdą okazję

by triton-reklama

on

Report

Category:

Sales

Download: 0

Comment: 0

230

views

Comments

Description

Download Wyróżnij się. Statuetki i trofea na każdą okazję

Transcript

 1. 1. y które Cię wyróżnią,o które chcesz zawalczyćOrganizacja imprezy,gali czy zawodów sportowych to ciężka praca.Trzeba wziąć pod uwagę wiele okoliczności,dograć te- rminy,zaprosić gości i zad baćo promocję. Z pewnością chciałbyś,żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Dlaczego więc przeglądasz oferty tanich i tandetnych pucharów,zamiast zamówić oryginalną statuetkę?
 2. 2. PROMOCJA, I. /IMPREZA* NAG RODAJako organizator musisz pamiętać,że działania promocyjne i marke- tingowe nie kończą się razem z po- żegnaniem ostatniego uczestnika.Paradoksalnie wiele działań odbywa się już po imprezie. Głównym nośnikiem są sami uczestnicy wydarzenia.Młody skrzypek chętnie podzieli się na Facebooku zdjęciem na którym trzyma tandetny puchar?Raczej nie.
 3. 3. W naszej ofercie znajdziesz oryginalne statuetki i trofea wykonywane na indywidualne zamówienie. Produkujemy trofea według Twojego projektu.Jeśli nie masz pomysłu nasi kreatywni graficy przygotują projekt wg Twoich ścisłych wytycznych. Służymy fachowym doradztwem w kwestii sposobu wykonania,doboru materiałów czy kształtu statuetki itrofea - by związać charakter produktu z ideą imprezy czy nagrody.
 4. 4. NASZE REALIZACJEINTERNET BETA2o14
 5. 5. DLACZEGO MY? o ' ' O QC;% o o o o@ -- e9 I@ w 9 brak ilości SZYbIfI CZ. a_S dogodne formy dostosowanie minimalnych realizacji rozliczeń produktudo (Od 3 dni) budzetu KlientaStatuetki i trofea to produkt niezwykły,który wyróżnia nieszablonowa forma,ciekawa kolorystyka,fantazyjne połączenie nietypowych materiałów, spersonalizowany grawer.O takich oryginalnych statuetkach marzą wszyscy zawodnicy, jubilaci, solenizanci.
 6. 6. Ą ljài ł ` j i_ f 3' I*I's k Ils' 44 u 'HI%'« c i1'n -ąi - «a - - f.9 i x 9 łNajczęściej wykonywane są statuetki pamiątkowe z materiałów łączonych.Pozwala to uzyskać bardzo ciekawy efekt wizualny.Wykonujemy też statuetki z jednego rodzaju materiału np.bardzo popularne statuetki z drewna lub pleksi.
 7. 7. Trofea na każdą okazję Produkujemy trofea sportowe,ale w swoim portfolio mamy także realizacje statuetekz innych okazji.Tworzymy też statuetki weselne,na urodziny,rocznice ślubu,imprezy firmowe,a także uniwersalne.Nasze statuetki mogą zostać zaprojektowana na każdą okoliczność.
 8. 8. O w W Wzbogacamy nasze statuetki o dowolną dedykację,zindywidualizowany napis lub grafi kę,zarówno przy produkcji pojedynczych egzemplarzy,jak przy zamówieniach na większe ilości (np.zamówienie na statuetkiw takim samym kształcie,ale z różnymi napisami).
 9. 9. Dowolny kształt i szeroka kolorystykaProdukujemy statuetki i trofea o dowolnym kształcie,od prostych płaskich form,po bardziej złożone (ostrosłu py,owale).Kształt statuetki nie jest dla nas problemem.Wykorzystanie różnorodnych materiałów pozwala uzyskać ciekawy efekt kolorystyczny.Dopełniają go kolorowynadruk,różnobarwna folia,współgrające z ogólną koncepcją statuetki lub trofeów okolicznościowych.
 10. 10. Dla kogo produkujemy statuetki i trofea? Najczęściej wykonywane są statuetki pamiątkowe z materiałów łączonych.Pozwala to uzyskać bardzo ciekawy efekt wizualny.Wykonujemy też statuetki zjednego rodzaju materiału np.bardzo popularne statuetki z drewna lub pleksi. Chętnie podejmiemy współpracę z każdą osobą,która szuka oryginalnych form promocji,niebanalnych sposobów uhonorowania osób lub po prostu oryginalnych statuetek - innych niż wszystkie. v I" o - N < š < N (h š š
 11. 11. Chcesz sięIC . ,4 `Ó7.I i ąi Zależy Ci na podkreśleniu imprezy? Wejdź na statuetki-trofea. pl,zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się z nami. Zaglądnij na nasz blog i dowiedz sięjakjeszcze możesz wykorzystać niebanalne statuetki
Fly UP